Serdecznie Witamy 🙂

Zapraszamy do naszego przemiłego miejsca, w którym oferujemy pokoje 1, 2, 3, 4 lub 5 osobowe do wynajmu na dowolny okres czasowy.
Zajmujemy się tym profesjonalnie od 2015 roku i staramy się spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. W każdym pokoju znajduje się łazienka z WC
i wyposażony aneks kuchenny. Pokoje nasze zlokalizowane są w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach przy ulicy gen. J. Hallera 83 w Cieszynie. Pomiędzy budynkami znajduje się oryginalny dziedziniec – idealne miejsce na odpoczynek, imprezę lub grill-a.
Naszym atutem jest CIEPŁO w rozumieniu ciepłego przyjęcia i obsługi naszych Gości, ale nie tylko. Najważniejsze, że jest ciepło w pokojach, bo to z pewnością obok czystości, najistotniejsze. Nie mamy sezonu grzewczego – oznacza to, że w dowolnym momencie roku można odkręcić grzejnik i zawsze da on nam ciepło. Przydaje się to nieraz nawet w letnich miesiącach, w okresach ochłodzenia i wzmożonych opadów.
Kolejnym naszym atutem jest DARMOWY Internet: kablowy lub wi-fi oraz TV w każdym pokoju. Na wyposażeniu pokoju jest pościel, ręczniki i suszarki do włosów.
Posiadamy także pralnię i suszarnię, z których można korzystać za drobną opłatą.

Doba noclegowa trwa u nas od 16.00 do 10.00 dnia następnego. W niedziele i w pierwszy dzień Nowego Roku wydłużona jest do godziny 12.00, a kolejna rozpoczyna się o 18.00.

UWAGA GRATIS!!!

  • Jeśli mamy tylko taką możliwość (a często mamy), to przyjmujemy naszych Gości już od rana (przed rozpoczęciem doby) i pozwalamy Wam też zostać kilka godzin dłużej (po zakończeniu doby) 🙂
  • Jeśli mamy tylko taką możliwość czasową, to dowozimy klientów z dworca autobusowego lub kolejowego 🙂

W bardzo niewielkiej odległości znajdują się: przystanki autobusów komunikacji miejskiej, kilka sklepów spożywczych (w tym Biedronka, Lewiatan i inne), apteka, market ogólno-przemysłowy, poczta, kilka pubów, pizzeria, boiska wielofunkcyjne, kort tenisowy, kilka nowoczesnych placów zabaw i figlopark KIDS CLUB .

Odległość do Rynku to niespełna 1,85 km (25 minut spacerem), do Czeskiego Cieszyna około 2,2-2.5 km, do Ustronia 12 km, do Wisły 20 km.

levne ubytovani cesky tesin

Serdecznie zachęcamy  do opiniowania naszych usług 🙂

Przejdź do Opinii