Witamy serdecznie 🙂

Zapraszamy do naszego przemiłego domku, w którym oferujemy pokoje/mieszkanka 1, 2, 3, 4 lub 5 osobowe do wynajmu na dowolny okres czasowy.
Zajmujemy się tym profesjonalnie od 2005 roku i staramy się spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. W każdym pokoju znajduje się łazienka z WC i wyposażony aneks kuchenny. Pokoje nasze zlokalizowane są w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach przy ulicy gen. J. Hallera 83 w Cieszynie. Pomiędzy budynkami znajduje się oryginalny dziedziniec – idealne miejsce na odpoczynek, imprezę lub grill-a.
Naszym atutem jest CIEPŁO w rozumieniu ciepłego przyjęcia i obsługi naszych mieszkańców, ale nie tylko. Najważniejsze, że jest ciepło w mieszkaniach, bo to z pewnością obok czystości, najistotniejsze. Nie mamy sezonu grzewczego, tylko grzejemy ZA DARMO cały rok. Oznacza to, że w dowolnym momencie roku można odkręcić grzejnik i zawsze da on nam ciepło. Przydaje się to nieraz nawet w letnich miesiącach, w okresach ochłodzenia i wzmożonych opadów.
Kolejnym naszym atutem jest DARMOWY Internet: kablowy lub WiFi oraz TV w każdym pokoju. Na wyposażeniu pokoju jest również pościel.
Posiadamy również pralnię i suszarnię, z których można na własną rękę korzystać.

Jeśli mamy tylko taką możliwość czasową, to dowozimy klientów z dworca autobucowego lub kolejowego – GRATIS 🙂

W pobliżu około 200-300 m znajdują się: przystanki autobusów komunikacji miejskiej, kilka sklepów spożywczych (w tym Biedronka), apteka, market ogólnoprzemysłowy, poczta, kilka pubów i pizzeria.

Odległość do Rynku to około 1,5-1,7 km, do Czeskiego Cieszyna około 2,0-2.5 km, do Ustronia 12 km, do Wisły 20 km.

UWAGA! Nie ma u nas recepcji, więc proszę o informację dotyczącą konkretnej godziny przybycia, najpóźniej na 3 godziny przed przyjazdem na miejsce.

 

Serdecznie zachęcamy  do opiniowania naszych usług 🙂

Przejdź do Opinii